Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 7 человек

Шестой школьный день

Дата: 19 октября 2017 в 14:00, Обновлено 19 октября 2017 в 14:07

План  работы  ДУА “Гомельская дзіцячы сад-пачатковая школа Полацкага раёна” ў 6-ы школьны дзень

(1-е паўгоддзе 2017/2018 н.г.)

Дата правядзення

Назва мерапрыемства

Адказны за правядзенне

09.09.2017

1. Экалагічная гульня “Чароўнае кола”.

2. Экскурсія “Фарбы восені” .

3. “Разгуляй”. Беларускія народныя гульні.

Доканава Н.М.

16.09.2017

1. Інформ-дайджэст “Спартыўны гонар Беларусі”.

2. Спартыўнае свята “Спорт – гэта жыццё”.

Скакоўская Л.К.

23.09.2017

1. Вусны часопіс “Памятныя мясціны Гомельшчыны”.

2. Конкурс чытальнікаў “Мой родны кут, як ты мне мілы…”

3. Калектыўны фрыз “Цудоўныя фарбы восені”.

Гладкая Н.В.

30.09.2017

1. “Прыміце паштоўку”

(выраб святочных паштовак настаўнікам).

2.Конкурс малюнкаў “Мой настаўнік”

Сабалеўская Л.А.

07.10.2017

1. Экалагічнае падарожжа “У гасцях у Экошы”.

2. Экамайстэрня. “Працуем з прыродным матэрыялам”.

3. “Разгуляй”. Беларускія народныя гульні.

Доканава Н.М.

14.10.2017

1. Урокі Майдадыра “Беражы здароўе змоладу”.

2. Вясёлыя старты “Эстафета здароўя”.

Скакоўская Л.К.

21.10.2017

1. Гульня-віктарына “Кніга – наш сябар і дарадчык”.

2. Экскурсія ў вясковую бібліятэку “Чытаем разам”.

3. Конкурс малюнкаў “Мой любімы літаратурны герой”.

Гладкая Н.В.

28.10.2017

1. Экскурсія “Восень у вёсцы”.

2. Конкурс малюнкаў “Залатая восень”.

Сабалеўская Л.А.

04.11.2017

1. Экалагічны тэатр. “Казкі па экалогіі”.

2. “Гульнёвы падворак” (гульні на свежым паветры).

Доканава Н.М.

11.11.2017

1. Дзень здароўя “Шмат забаў для сяброў”.

2. Віктарына “Вітамінная сям’я”.

3. “Разгуляй” (гульні на свежым паветры).

Скакоўская Л.К.

18.11.2017

1. Прававая гадзіна “Абавязаны і маю права”.

2. Круглы стол “Традыцыі маёй сям’і”.

3. Музычная гасцёўня “Шукаем таленты”.

Гладкая Н.В.

25.11.2017

1. Аперацыя “SOS – смецце”.

2. Пазнавальнае мерапрыемства “Эка-энергасвет”.

Сабалеўская Л.А.

02.12.2017

1. Экалагічная майстэрня “Экаелка”.

2. Гульнёвая праграма “Зімовы карагод”.

Доканава Н.М.

09.12.2017

1. Спартыўнае свята “А мы вясёлыя, актыўныя, спартыўныя!”

2. Урокі Майдадыра “Пра здароўе і чысціню.

Скакоўская Л.К.

16.12.2017

1. Аперацыя “Кармушка”.

2. Гадзіна адкрыццяў “Як святкуюць Новы год у розных краінах свету”.

3. “Майстэрня Дзеда Мароза”.

Гладкая Н.В.

23.12.2017

1. “Гульнёвы падворак” (рухомыя беларускія гульні).

2. Гадзіна творчасці  “Рыхтуемся да свята” (выраб цацак на навагоднюю елку).

Сабалеўская Л.А.

30.12.2017

Бацькоўскі дзень “Выхоўваем разам”.

Класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.